fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
50 % úspěchu je ve stravě
Nejen v kulturistice platí, že strava je klíčem k úspěchu. Robby Robinson kdysi řekl: "stravování je všechno", věděl o čem mluví!!!

Každý má jiný metabolismus, o to je to těžší!

Strava musí být vyvážená. Velmi hrubé pravidlo říká: příjem energie by měl pocházet z 50 % ze sacharidů, 35 %z proteinu a z 15 % tuků.

Dostatek čerstvých potravin. Různé důvody nás nutí k opomíjení čerstvých potravin. Musíme si uvědomit, že jsou zdrojem vysoké dietické hodnoty, zejména se jedná ozeleninu a ovoce.

Pozor na tuky a cukry. Tady velmi záleží jaký máte cíl.Pokud chcete nabrat svaly a tvrdě makáte je to s hlídáním jednodušší, než při rýsovacím tréninku, kde musíte velmi dbát na příjem energie. A pozor, tuky mají 2 x větší energetickou hodnotu než sacharidy.

Jezte vyváženě. Je třeba nejíst málo ani mnoho. Oba extrémy škodí, proto si rozvrhněte kolik stravy vyhovuje vašemu cíly.


Rekvalifikační masážní kurzy: masér(ka)

Masáže:čínské,proti celuitidě, relaxační..

« zpět

Další články v této sekci:
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com