fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Podpis České charty proti dopingu
naturální kulturistika Dne 22 .června 2005 došlo k slavnostnímu podpisu České charty proti dopingu členy výkonného výboru ČSNK. Tímto aktem se Česká společnost pro naturální kulturistiku oficiálně přihlásila k antidopingovému programu ve sportu v ČR.

Díky tomu se stává každý člen ČSNK zároveň řádným členem Antidopingového výboru ČR, z čehož vyplývá povinnost řídit se rozhodnutími, směrnicemi a pokyny ADV ČR jako nezávislého orgánu pověřeného zajišťovat úkoly v boji proti dopingu na území ČR.

Připojení k České chartě proti dopingu je prvním krokem České společnosti pro naturální kulturistiku, který předchází podpisu partnerské smlouvy mezi ČSNK a ADV ČR. K tomu by mělo dojít na podzim roku 2005. V důsledku podpisu této smlouvy se pro ČSNK výrazně zvýší možnost kontroly závodníků mimo soutěžní sezónu, což všichni opravdoví naturálové velmi vítají. Díky této možnosti se od začátku roku 2006 změní některé podmínky pro účast na soutěžích ČSNK. Jedná se zejména o povinnou registraci soutěžících pro daný kalendářní rok. Z té vyplývá povinnost podrobit se kdykoli během roku na vyzvání ADV ČR dopingové kontrole, které budou probíhat namátkově u všech registrovaných závodníků, nikoli pouze u potencionálních reprezentantů !

kulturistika_9 Díky těmto kontrolám se otevírá prostor pro uvolnění některých omezení platných v roce 2005. Zde se jedná zejména o minimální časový odstup od případné poslední účasti na soutěži ve sportovní kulturistice, který se bude snižovat u kategorie mužů a masters z dosavadních 5 let na 3 roky a u kategorie juniorů do 20 let dokonce z 5 let na 1 rok. Kritéria hodnocení a váhové limity zůstanou bez výraznějších změn, takže nehrozí odklon od trendu, který je jasně stanoven pravidly pro soutěže pořádané ČSNK.

Veškeré změny platné od roku 2006 budou zveřejněny v průběhu soutěže NATURAL CUP 2005, která se koná dne 1. 10. 2005 v Ostrově n/ Ohří.

Bližší informace najdete též na internetových stránkách ČSNK, které můžete navštívit přes odkaz www.fitklubboba.cz.
Tomáš Procházka – prezident ČSNK

Zajímavé informace, jak získat svaly, budete pravidelně nacházet také v rubrice KULTURISTIKA.


« zpět

Další články v této sekci:
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com