fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
fitness, kulturistika, posilování,hubnutí, masáže,celulitida,masážní stoly a lehátka,maserske lehatka a stoly,rekvalifikační kurzy-masér,výživa, cvičení
Služby Ceník Kontakt
kulturistika,fitness, posilování, masáže, obezita,masazni stoly a lehatka, celulitida,rekvalifikační kurzy-masér, hubnutí,výživa, masérská škola
Vše pro zdraví a masáž, masážní a tělové oleje, masérská lehátka, knihy, léčivé masti,čaje, byliny, kosmetika...
                Foto dne
 sexyfotodne `
Česká společnost pro naturální kulturistiku (ČSNK)
naturální kulturistika V lednu 2005 zahájila po registraci na Ministerstvu vnitra svou činnost Česká společnost pro naturální kulturistiku (ČSNK), jejíž sídlo je v K. Varech, Svahové ulici č. 22.

Účelem činnosti ČSNK je zejména vyvíjet osvětovou činnost, která směřuje proti zneužívání zdraví škodlivých prostředků, jako jsou drogy, ale i anabolické steroidy. ČSNK bude podporovat naturální-přirozené zvyšování kondice, fyzické zdatnosti, bez poškozování zdraví a to nejen ve vrcholovém sportu, ale i v jeho rekreačně-kondiční formě.

Osvětovou činností chce působit zejména na mládež, tuto získávat pro aktivní trávení volného času prostřednictvím sportu – naturální kulturistiky a poukazovat na její pozitivní vliv na rozvoj všestranné osobnosti a zároveň na negativní důsledky zneužívání drog a anabolických steroidů.

Vedlejší činností ČSNK je organizování sportovních soutěží a přehlídek. V tomto roce se jedná zejména o 1. ročník mezinárodní soutěže v naturální kulturistice, který se bude konat dne 1. 10. 2005 v Domě kultury Ostrov. ČSNK chce ve spolupráci se Slovenskou společností pro naturální kulturistiku a jejím prezidentem Paed. Dr. Peterem Vonsem připravit tuto soutěž na co nejvyšší úrovni a navázat tak na předchozí výborně zorganizované ročníky konané doposud pouze na Slovensku.

csnk-logo Jedním z cílů této svým způsobem originální a ojedinělé soutěže je propagovat sport a obzvlášť kulturistiku bez použití dopingu. I proto je tato akce pořádána pod heslem ,,Proti dopingu a drogám!“. Tuto akci chce ČSNK připravit tak, aby se ještě víc posílil fenomén dnešní doby, kterým je sport a fitness a jeho nesporně pozitivní vliv na zdraví fyzické i duševní.

Konference ČSNK, jež je nejvyšším orgánem této společnosti, zvolila do svého čela p. Tomáše Procházku a zároveň jej pověřila kompletním zajištěním organizace 1. ročníku mezinárodní soutěže v naturální kulturistice.
Veškeré bližší informace ohledně ČSNK a připravované soutěže včetně názorů specialistů na danou problematiku najdete na www.fitklubboba.cz.


« zpět

Další články v této sekci:
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com

www.sportovni-vyziva.cz
www.fitsport-jt.cz www.aminostar.com